1 Deshunin & partners law firm - Публікації
Головна Публікації  
Публікації
Фільтр публікацій
Дата:
Автор:
Галузь:
Останні новини
Публікації
Оформление субсидии без учета доходов лиц, которые фактически не проживают в помещении [UA]
29.03.2015

Якщо у приміщенні зареєстровано декілька осіб, але не всі у ньому фактично проживають субсидію можна оформити, враховуючи дохід лише тих осіб, які фактично проживають у приміщенні.

В такому випадку оформлення здійснюється відповідно до "Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій..." від 21 жовтня 1995 р. N 848.

У п. 7 діючої редакції Положення, а також у редакції, яка буде діяти з 01.05.2015р. передбачено, що субсидія розраховується виходячи з кількості зареєстрованих у житловому приміщенні осіб, які фактично в ньому проживають.

Під час прийняття рішень у таких випадках враховується наявність документів, що підтверджують тимчасову відсутність осіб з числа зареєстрованих. Перелік таких документів не є вичерпним, а одним з найбільш простих в отриманні є довідка, що підтверджує місце перебування особи в іншій адміністративно-територіальній одиниці у зв'язку з роботою.

Таку довідку може видати роботодавець, підтверджуючи факт роботи особи в певному місці та його проживання в межах іншої адміністративно-територіальної одиниці, тобто не за місцем реєстрації.

Перш ніж подавати документи для оформлення субсидії, необхідно звернутися до конкретного органу, до якого будуть подаватися документи і дізнатися особливості оформлення такої довідки, оскільки її форма законодавством не передбачена, вона видається роботодавцем у вільній формі і у кожного місцевого органу можуть бути свої вимоги до її оформлення.

Іншими документами для підтвердження факту непроживання особи за місцем реєстрації відповідно до п. 7 Положення є довідки, що підтверджують перебування особи в іншому місці у зв'язку з лікуванням, навчанням, довготривалим відрядженням, відбуванням покарання.

Також з 01.05.2015 р. додатковим документом, що підтверджує факт непроживання особи по місцю реєстрації буде довідка про оплату житлово-комунальних послуг в іншому житловому приміщенні. Тому за наявності квитанцій на оплату комунальних послуг за місцем фактичного проживання їх також можна додати до заяви про призначення субсидії (при цьому в місцевому органі оформлення субсидії необхідно дізнатися, чи можна подати копії квитанцій і чи треба їх завіряти, оскільки оригінали квитанцій має зберігати платник).

Таким чином особа, яка бажає оформити субсидію без урахування осіб, які фактично не проживають у приміщенні, подає:

  • Заяву про призначення житлової субсидії; 
  • Декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії; 
  • Довідку з місця роботи про підтвердження факту роботи та проживання в іншій адміністративно-територіальній одиниці особи, яка зареєстрована в приміщенні, але фактично не проживає у ньому; 
  • Квитанції (за наявності) про сплату комунальних послуг в іншому приміщенні особою, яка фактично не проживає за місцем реєстрації (з 01.05.2015р.).
Олег Нимчук
Контакти
Юридична компанія Deshunin & partners
м.Київ, вул.Кирилівська, 1-3
карта
Публікації
Використання знака для товарів і послуг при митному оформленні [UA]
  Чи потрібно українській компанії мати ліцензійний договір на використання знаку для товарів та послуг, зареєстрованого за компанією-контрагентом, а також документ про реєстрацію такого знаку при проведенні маркетингових заходів із використанням вищевказаного знаку (рекламна кампанія, роздача канцелярських товарів зі знаком, використання на вивісках, тощо)? Чи виникнуть у такому випадку проблеми із віднесенням сум коштів, витрачених на такі кампанії до витрат? На даний момент значна кількість українських компаній займається реалізацією товарів іноземних виробників, що виготовляються під певним брендом,..
Що наші клієнти говорять про нас
"Телерадіокомпанії в Україні працюють у специфічному правовому режимі і знаходяться в постійному полі зору багатьох контролюючих органів. Це ставить високі вимоги до юридичного супроводу, який повинен бути не тільки висококласним, але і спеціалізованим, так би мовити «заточеним» під діяльність клієнта. Юристи компанії «Дешунін і Партнери» стоять біля витоків створення нашої телерадіокомпанії та вже протягом багатьох років успішно представляють її інтереси."
Телерадіокомпанія "НОСТАЛЬГІЯ", Романюк Зоряна Володимирівна
читати все